czwartek, 7 maja 2015

Witam wszystkich :)Witam wszystkich, którzy będą chcieli zajrzeć na mojego bloga. Na początku opowiem troszkę o sobie i co będzie można znaleźć na tym blogu :)


Nazywam się Sylwia i w moim życiu pasji nie brakuje, a wolny czas staram się rozdzielić na je trzy, czyli na czytanie, wyszywanie i fotografowanie.


Wyszywam od 10 lat, a może i dłużej, bo kto zliczy te latka co lecą. Najbardziej lubię postacie, zwierzęta i pejzaże, nie przemawiają do mnie tylko kwiaty, ale nawet i ten nie jeden wzór mam już za sobą, czym zamierzam się pochwalić za jakiś czas. Dla mnie wyszywanie jest jak poezja, jak budowanie czegoś od początku, gdzie wystarczy czysta kanwa, igła i mulinka, a później powstają cudowne obrazy. Wyszywać nauczyła mnie bratowa, która przyjeżdżając jeszcze jako panienka do mojego brata, wyszywała konia. Piękny był to wzór, a że nigdy nie widziałam wcześniej, że można robić takie cuda poprosiłam ją by i mnie tego nauczyła i właśnie tak zaczęła się moja przygoda :)


 Oto moja pierwsza wyszyta praca, na której się uczyłam, było dużo potu i prucia :)

Czytam, zbieram, pochłaniam :) Jestem zapalonym książkoholikiem, który ma manie czytania i kupowania książek. Lubię każdy rodzaj literatury oprócz horrorów i książek historycznych. Więc czasami napiszę o jakiejś ciekawej książce, która mi się spodobała lub nie.


Staram się każdą wolną chwilę dzielić między książki i wyszywanie, szkoda że nie można robić tych obu rzeczy razem, choć są audiobooki, ale uwielbiam czuć ciężar książki w ręku i móc wciągnąć jej zapach w nozdrza.


Fotografia? Kto z nas nie lubi robić zdjęć. Ja robię to dla wszystkiego i wszystkich co się rusza i dla tych nieruchomych również. Gdzie ja tam mój aparat, nierozłączna para i miłość mojego życia.


Zapraszam na mój blog, gdzie powyszywamy i poczytamy, a na koniec zrobimy dla tego wszystkiego zdjęcia :)

7 komentarzy:

 1. To powodzenia w prowadzeniu bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia :) będę zaglądać :)
  i juz dodaję do obserwowanych blogów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło :) zapraszam do oglądania i komentowania :)

   Usuń
 3. powodzenia :)
  bede zagladac bo fajnie tu u ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam i zapraszam do rozgoszczenia się :)

   Usuń

Jeśli Ci się u mnie podoba zostaw ślad po sobie :)
Wszystkie komentarze naruszające dobra osobiste lub wulgarne będą od razu usuwane.
Zapraszam do oglądania i komentowania :)